تماس با راهکار سیستمدرباره راهکار سیستمهمکاری با ماپشتیبانیپروژه ها راهکارها و محصولات
 
 
راهکار سیستم سامان | Total Solutions
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
     
     
   
 
 
 
 
 
 
     
 
     
 
راهکارها و محصولات
راهکار جامع مدیریت عملیات کارخانه

نرم افزار مدیریت عملیات کارخانه ، نرم افزاری است برگرفته از نیازها و مشکلات اصلی صنایع تولیدی در مدیریت تولید و کیفیت که این نیازها طی سال ها تجربه اجرایی و ارائه مشاوره در این شرکت ها شناسائی و طبقه بندی شده است. این نرم افزار در محیط های واقعی، طراحی، توسعه و پیاده سازی شده و از این جهت بسیار کاربردی بوده و پاسخگوی نیازهای تولید کنندگان می باشد.
همچنین این نرم افزار با سختگیرانه ترین موازین در حوزه تولید و کیفیت که عمدتا توسط شرکت های خودرو ساز تبیین گردیده و قطعه سازان خودرو مکلف به رعایت آنها می باشند کاملا سازگار بوده و الزاماتی نظیر الزامات ساپکو را پوشش می دهد.

سوابق این شرکت در استقرار، اجرا و مشاوره سیستم های مدیریت کیفیت و تولید از یک سو و  شناخت موانع اجرای صحیح این نوع سیستم ها از سوی دیگر به همرا ه عرضه راهکارهای عملی جهت بهبود در سازمان ها از طریق سیستم های مدیریت کیفیت موجب افزایش اثر بخشی در سازمان های استفاده  کننده خواهد بود.
 
توضیحات بیشتر        

 
راهکار جامع مدیریت مالی

شرکت راهکار سیسستم سامان پس از تولید سامانه یکپارچه مدیریت عملیات کارخانه به عنوان راهکار جامع مدیریت تولید و کیفیت در صنایع تولیدی و بویژه در کارخانجات تولید قطعات خودرو ، با بهره گیری از کارشناسان مجرب مالی و بازرگانی اقدام به تولید مجموعه نرم افزارهای مالی به عنوان راهکاری برای مدیریت عمیات مالی نمود.

راهکار مدیریت مالی این شرکت علاوه بر عملکرد مستقل در پیوند با مدیریت عملیات کارخانه به صورت مجموعه ای یکپارچه عمل نموده  وزمینه ساز استقرار مدیریت یکپارچه منابع (ERP ) در مجموعه های تولیدی می باشد.
توضیحات بیشتر      

     
تضمین کیفیت با راهکار جامع مدیریت کیفیت تاک

نرم افزار مدیریت کیفیت در راستای مدیریت الزامات عمومی و کاربردی سیستم مدیریت کیفیت طراحی شده است. الزامات عمومی الزاماتی هستند که در کلیه سازمان ها از قبیل تولیدی و خدماتی مشترک بوده و الزامات کاربردی الزاماتی هستند که دارای ارزش افزوده برای سازمان هستند
این نرم افزار بر پایه استاندارد ISO9001 طراحی شده است و از آنجایی که این استاندارد پایه اکثر استانداردهای مدیریت کیفیت ISO می باشد ار نظر کاربرد گستردگی زیادی دارد.
"راهکار مدیریت کیفیت" یک نرم افزار پویاست و کلیه نیازهای فعلی و آتی شما را پوشش خواهد داد. با پیاده سازی آن، نرم افزاری کاملا منطبق بر نیازهای خود خواهید داشت.

 
توضیحات بیشتر        

مدیریت محموله های معدنی

هدف از طراحی نرم افزار، کنترل وضعیت قراردادها و وضعیت محموله های معدنی از هنگام خروج از معدن تا بارگیری محموله ها در کشتی شامل کنترل خروجی از معدن، حمل، دریافتی انبار، بوکینگ، بارگیری ها و آنالیز به صورت یکپارچه و همچنین تهیه گزارش های جامع از کلیه وضعیتها و مغایرتهای محموله ها می باشد. این نرم افزار راهکاری است کاملا تخصصی و منحصر به فرد در زمینه مدیریت محموله های معدنی با نگرشی خاص به فرایندهای موجود در این کسب و کار

توضیحات بیشتر

راهکارهای توسعه کسب وکار آنلاین | نت کسب        
   
 
   
 
   
 
   
 
info@rahkarsystem.com
 
+98 21 88674266
 
+98 21 88674265
 
     
 
   
 
Copyright © 2002-2011 netcasb registered mark of RahkarSystem co All Rights Reserved
Designed by netcasb Web Developer Group
کلیه حقوق این سایت محفوظ و در اختیار شرکت راهکار سیستم سامان می باشد
راهکار سیستم نام تجاری ثبت شده می باشد - استفاده از محتوای سایت با ذکر منبع بلا مانع است